ISRAEL
PACKO SHIPPING LTD.
 ADDRESS
HAIFA (MAIN OFFICE): 54 HAMEGINIM STREET, HAIFA ISRAEL
ASHDOD: 27 HA'ORGIM STREET, ASHDOD ISRAEL
 TEL

HAIFA: 972-84108812
ASHDOD: 972-88620404

 FAX
 
E-MAIL opr@packo.global
packoexp@packo.global
packoimp@packo.global
ORGANIZATION
DEPARTMENT
P.I.C
POSITION
TELEPHONE
MAIL ADDRESS
EXT
  Roy Mor General Manager  97248108812 roy@packo.oglobal  xxx
SALES Ortal Levy Import Manager 97248108812 / 972546800267 ortal@packo.global 887
SALES Alona Toister SALES 97248108812 alona@packo.global 860
SALES Alex Pundel SALES 97248108812 alex.p@packo.global 859
SALES Erika Atias SALES 97248108812 erika@packo.global 836
OPERATION Ron Carmel Operation Manager 97248108812 / 972505265551 ron@packo.oglobal  894
OPERATION Oren Aflalo  Operation 97248108812 oren.a@packo.oglobal  888
OPERATION Olga Ludman  Operation 97248108812 olga@packo.com  315
OPERATION Michal Ben Haim Operation 97288620404 michal_b@packo.global 434
OPERATION Yahel Korulker Operation 97288620404 yahel@packo.global 424

 



 
© 2014 Arkas Konteyner Taşımacılık A.Ş. - Bu sitede kullanılan resim ve belgeler orijinal olup tüm hakları ARKAS'a aittir.
İzinsiz kullanılamaz. - Site Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikası
BİLGİ TOPLUMU HİZMETLERİ