ISTANBUL
ARKAS SHIPPING & TRANSPORT S.A.
ADDRESS
ARKAS BİNASI KASAP SOKAK No:2 34394
ESENTEPE - İSTANBUL TURKEY
TEL
00 90 212 318 00 00
FAX
00 90 212 266 22 06
E-MAIL arkasist@arkas.com.tr
ORGANIZATION
Genel Müdür 
Afag Gench    
     
Genel Müdür Asistanı
Miray Dinç Dahili : 1823 miray.dinc@arkasdenizcilik.com.tr
Genel Müdür Yardımcısı Satış
İzzet Sarıbıyık Dahili : (0324)2411486 - 2411426 izzet.saribiyik@arkasdenizcilik.com.tr  
Genel Müdür Yardımcısı Operasyon
Elif Sivrioğlu Dahili : 1145 elif.sivrioglu@arkasdenizcilik.com.tr
     
Bölge Müdürü
Coşkun Kasımoğlu Dahili : 2298-2220 coskun.kasimoglu@arkasdenizcilik.com.tr
İhracat Satış Müdürü
Fatoş Uztürk Dahili : 2474 fatos.uzturk@arkasdenizcilik.com.tr 
İthalat Satış Müdürü
Canset Gordi Dahili : 2311 canset.gordi@arkasdenizcilik.com.tr 
     
İş Geliştirme Müdürü
Murat Korgan Dahili : 2751 murat.korgan@arkasdenizcilik.com.tr
Yusuf Bekar Dahili : 2123 yusuf.bekar@arkasdenizcilik.com.tr
İhracat Satış Takım Yöneticisi
Ece Türküm Girgil Dahili : 2268 ece.turkum@arkasdenizcilik.com.tr
Burak Üzümcü Dahili : 2977 burak.uzumcu@arkasdenizcilik.com.tr
     
KARADENİZ
Novorossiysk & Odessa & Constanta & Varna & Burgas & Poti & Azerbaijan
     
İhracat Satış 
Tamara Gorkova Dahili : 2353 tamara.gorkova@arkasdenizcilik.com.tr
Emir Çebi  Dahili : 2545 emir.cebi@arkasdenizcilik.com.tr
     
İthalat Satış 
Serhat Demirci Dahili : 2369 serhat.demirci@arkasdenizcilik.com.tr
     
İthalat Müşteri Temsilcileri
Ebru Şirin Karaduman Dahili : 2288 ebru.karaduman@arkasdenizcilik.com.tr
     
İTALYA & ADRİYATİK 
Genoa & La Spezia & Salerno & Venice & Ravenna & Ancona & Koper
     
İhracat Satış     
Aytaç Bayezit Dahili : 2167 aytac.bayezit@arkasdenizcilik.com.tr
Elife Duman Dahili : 2460 elife.duman@arkasdenizcilik.com.tr
     
İthalat Satış     
Ece Yerlikhan Dahili : 2544 ece.yerlikhan@arkasdenizcilik.com.tr
İthalat Müşteri Temsilcisi     
Serap Tamay Dahili : 2993 serap.tamay@arkasdenizcilik.com.tr
     
DOĞU AKDENİZ     
Alexandria & Port Said & El Dekheila & Beirut & Latakia & Piraeus & Thessaloniki & Cagliari & Ashdod & Haifa
     
İhracat Satış     
Aytaç Bayezit Dahili : 2167 aytac.bayezit@arkasdenizcilik.com.tr
Elife Duman Dahili : 2460 elife.duman@arkasdenizcilik.com.tr
     
İthalat Satış     
Serhat Demirci Dahili : 2369 serhat.demirci@arkasdenizcilik.com.tr
İthalat Müşteri Temsilcisi     
Ebru Şirin Karaduman Dahili : 2288 ebru.karaduman@arkasdenizcilik.com.tr
     
BATI AKDENİZ & PORTEKİZ 
Valencia & Barcelona & Castellon & Algeciras & Vigo (Marin) & Bilbao & Fos sur Mer & Leixoes & Setubal & Ibiza & Palma de allorca & Palma De Mayorka & Canary Islands (Las Palmas & Santa Cruz de Tenerife & Arrecife)
     
İhracat Satış     
Ceren Bozkurt Dahili : 2227 ceren.bozkurt@arkasdenizcilik.com.tr
    batiakdeniz@arkas.com.tr
İthalat Satış     
Burcu Kırcı Dahili : 2247 burcu.kirci@arkasdenizcilik.com.tr
     
İthalat Müşteri Temsilcisi     
Burcu Kırcı Dahili : 2247 burcu.kirci@arkasdenizcilik.com.tr
     
KUZEY AFRİKA    
Alger & Oran & Sousse & Casablanka & Tangier &Tripoli & Misurata & Bizerte & Khoms & Skikda & Bejaia & Annaba & Rades
     
İhracat Satış     
Burak Kocabıyık Dahili : 2954 burak.kocabiyik@arkasdenizcilik.com.tr
Mustafa Özmen Dahili : 2626 mustafa.ozmen@arkasdenizcilik.com.tr
Celil Kartal Dahili : 2108 celil.kartal@arkasdenizcilik.com.tr
Ceren Akcora Dahili : 2293 ceren.akcora@arkasdenizcilik.com.tr
    kuzeyafrika@arkas.com.tr
İthalat Satış     
Ece Yerlikhan Dahili : 2544 ece.yerlikhan@arkasdenizcilik.com.tr
İthalat Müşteri Temsilcisi     
Serap Tamay Dahili : 2993 serap.tamay@arkasdenizcilik.com.tr
     
BATI AFRİKA 
Tema & Abidjan & Tincan & Apapa & Nouakchott & Nouadhibou & Dakhla & Laayoune & Dakar & Cotonou
     
İhracat Satış    batiafrika@arkas.com.tr
Özgür İpekçi Dahili : 2095 ozgur.ipekci@arkasdenizcilik.com.tr
Ilgaz Çelik Dahili : 2238 ilgaz.celik@arkasdenizcilik.com.tr
İthalat Satış    
Ece Yerlikhan Dahili : 2544 ece.yerlikhan@arkasdenizcilik.com.tr
İthalat Müşteri Temsilcisi     
Serap Tamay Dahili : 2993 serap.tamay@arkasdenizcilik.com.tr
     
DAL ve UAFL
İhracat
Serhat Demirci Dahili : 2369 serhat.demirci@arkasdenizcilik.com.tr
İthalat
Serhat Demirci Dahili : 2369 serhat.demirci@arkasdenizcilik.com.tr
     



 
© 2014 Arkas Konteyner Taşımacılık A.Ş. - Bu sitede kullanılan resim ve belgeler orijinal olup tüm hakları ARKAS'a aittir.
İzinsiz kullanılamaz. - Site Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikası
BİLGİ TOPLUMU HİZMETLERİ