(THESSALONIKI) GREECE
ARKAS HELLAS S.A.
ADDRESS
43, 26th Oktovriou Street 54 627– Thessaloniki
TEL
+30 2310 500 027
FAX
+30 2310 527 602
E-MAIL arkasthe@arkas-hellas.gr
ORGANIZATION
POSITION
P.I.C.
Ext
MAIL ADDRESS
Managing Director Philippos Costopoulos 402 philippos.costopoulos@arkas-hellas.gr
Corporate Projects Director Paris Evangelinos 403 paris.evangelinos@arkas-hellas.gr
Sales & Marketing Representative – Arkas Line Konstantinos Agaitsis 419 Konstantinos.Agaitsis@arkas-hellas.gr
Sales & Marketing Manager Alexiadis Manolis 451 Manolis.Alexiadis@arkas-hellas.gr
Invoicing Representative Eleni Gavrilou 440 Eleni.Gavrilou@arkas-hellas.gr
Corporate Projects Director Paris Evangelinos 403 Paris.Evangelinos@arkas-hellas.gr
Customer Loyalty Representative - Arkas Line Anna Zardalidou 461 Anna.Zardalidou@arkas-hellas.gr
Customer Loyalty Representative - YML Line Dimitra Kioussi 430 Dimitra.Kioussi@arkas-hellas.gr
Delivery Order Representative Eva Nestora 400 Eva.Nestora@arkas-hellas.gr
Customer Loyalty Representative - YML Line Maria Passara 420 Maria.Passara@arkas-hellas.gr
Port Operation Supervisor Tasos Petrou 441 Tasos.Petrou@arkas-hellas.gr
Sales & Marketing Representative - YML Line Plousiou Maria 453 Maria.Plousiou@arkas-hellas.gr
Port Operation Representative Tziatzios Antonis 442 Antonis.Tziatzios@arkas-hellas.gr
Port Operation Representative Eleftherios Tziovas 440 Eleftherios.Tziovas@arkas-hellas.gr
Documentation Representative Katerina Tsikou 431 Katerina.Tsikou@arkas-hellas.gr
Sales & Marketing Representative - YML Line Giannis Tsolakis 452 Giannis.Tsolakis@arkas-hellas.gr
Customer Loyalty Representative - YML Line Martha Chotzidou 421 Martha.Chotzidou@arkas-hellas.gr



 
© 2014 Arkas Konteyner Taşımacılık A.Ş. - Bu sitede kullanılan resim ve belgeler orijinal olup tüm hakları ARKAS'a aittir.
İzinsiz kullanılamaz. - Site Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikası
BİLGİ TOPLUMU HİZMETLERİ