HAMBURG / GERMANY
PETER W. LAMPKE GMBH & CO KG.
ADDRESS
Am Sandtorkai 60, 20457
    Hamburg  / GERMANY
TEL
00 49 40 36 152-0
FAX
00 49 40 36 152-216
E-MAIL info@pwl.de
ORGANIZATION
Location GERMANY Name Position Email Fon Mobil
Hamburg Mr. Andree Brinkmann Managing Director andree.brinkmann@pwl.de  0049 421 3678 203 0049 172 4224525
Hamburg Mr. Benjamin Steffens Line Director benjamin.steffens@pwl.de 0049 421 3678 237 0049 151 14715767
Hamburg Mr. Sönke Matthies Sales shipping@pwl.de 0049 421 3678 234 0049 170 6921351
Duisburg Mr. Hagen Dransfeld Sales German Hinterland inland@pwl.de 0049 203 71377917 0049 151 14715755
Hamburg Mrs. Ulrike Binroth Customer Service
Export
arkas-export@pwl.de 0049 40 36152 449 0049 176 49731669
Bremen Mrs. Julia Georg Customer Service
Export
arkas-export@pwl.de 0049 421 3678 379  
Bremen Mrs. Marina Gerwers Customer Service
Import
arkas-import@pwl.de 0049 421 3678 249 0049 176 64997005
Bremen Mrs. Anke Kück Documentation documentation-hamburg@pwl.de 0049 421 3678 318 0049 175 1491282
Bremen Mrs. Karin Finke Equipment Control arkasequipment@pwl.de 0049 421 3678 244 0049 170 6859393
Bremen Mrs. Marina Gerwers Dem / Det Control marina.gerwers@pwl.de 0049 421 3678 338  
Bremen Ms. Silke Walter Accounting arkasaccounting@pwl.de 0049 421 3678 257  




 
© 2014 Arkas Konteyner Taşımacılık A.Ş. - Bu sitede kullanılan resim ve belgeler orijinal olup tüm hakları ARKAS'a aittir.
İzinsiz kullanılamaz. - Site Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikası
BİLGİ TOPLUMU HİZMETLERİ