FOS / Marseille
ARKAS FRANCE
ADDRESS
22, Rue Gaston Castel Z.A.C. Saumaty Séon, 13016 Marseille
TEL
+33 4 91 13 16 16
FAX
+33 4 91 90 92 13
E-MAIL customer.service@arkasfrance.fr
ORGANIZATION
DEPARTMENT
P.I.C.
POSITION
MAIL ADDRESS
Management

Andre ZAKARI

General Manager

andre.zakari@arkasfrance.fr

Sales & Marketing

Vincent Cornet

Sales & Marketing Supervisor

vincent.cornet@arkasfrance.fr

Sales & Marketing

Audrey Calvi

Sales & Marketing Representative

audrey.calvi@arkasfrance.fr

Finance

Yannick Breuil

Accounting Manager

yannick.breuil@arkasfrance.fr

Logistics & Transport

Evelyne Liguori

Logistic Manager

evelyne.liguori@arkasfrance.fr

Logistics & Transport

Mehdi Bouguerra

Logistic Agent

mehdi.bouguerra@arkasfrance.fr

Documentation

Cyril Frereau

Documentation Agent

cyril.frereau@arkasfrance.fr

Documentation

Hanane Khlifi

Documentation Agent

hanane.khlifi@arkasfrance.fr

Documentation

Janine Mialane

Accounting Clerk

janine.mialane@arkasfrance.fr

Documentation

Sara Kwedy

Logistics Agent

sara.kwedy@arkasfrance.fr

Documentation

Marie Barbieri

Documentation Agent

marie.barbieri@arkasfrance.fr




 
© 2014 Arkas Konteyner Taşımacılık A.Ş. - Bu sitede kullanılan resim ve belgeler orijinal olup tüm hakları ARKAS'a aittir.
İzinsiz kullanılamaz. - Site Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikası
BİLGİ TOPLUMU HİZMETLERİ